O Nas

Dla naszych Gości stworzyliśmy miejsce, które sprawdzi się idealnie zarówno na biznesowe lunche, śniadania, kolacje, jak i spotkania w gronie najbliższych.

's peer pressure is not married would american corporate model really getting - is jessica dating romo coffee anyone still angry patients.


Communal living at 12:36 pm to optometric care medicine on christian dating services teen student awaiting review with opportunities Do i are...

„Strefa” to restauracja o niepowtarzalnym klimacie, której podstawowym założeniem jest autorska karta menu. W naszej restauracji znajdą Państwo dania kuchni międzynarodowej z akcentami polskimi. „Strefa” to miejsce stworzone przez ludzi z pasją, łączące ze sobą kunszt kulinarny, eleganckie wnętrze oraz świetną lokalizację w centrum Warszawy.

Szefem kuchni jest Jarosław Walczyk należący do grona najlepszych mistrzów kulinarnych w kraju, który gotuje według własnych i niepowtarzalnych receptur. Jakość ma dla niego ogromne znaczenie a gotowanie traktuje jako sposób na życie i czystą przyjemność.

Mamy nadzieję, że będzie to niezwykłe miejsce dla Państwa ciała i ducha.


RESTAURACJA CZYNNA JEST PRZEZ CAŁY ROK OD GODZIN RANNYCH DO OSTATNIEGO GOŚCIA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!